15047.
395. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Leo Wehrli: Die Schweiz. Bielefeld und Leipzig, 1925, Velhagen & Klasing. 5. kiadás. Német nyelven. 185 fekete-fehér képpel, 6 színes képpel és 1 kihajtható térképpel. Sérült kiadói, illusztrált karton tokban, vászonkötésben,első és utolsó néhány lap kissé foltos, térkép melléklet sérült, szakadt.