1 400 HUF
3,71 EUR, 4,00 USD
A "Gyermek Jézusról" nevezett Szent Terézia nővér karmelita apácának önéletrajza. (1873-1897). Fordította: Nagyfejeő Gábriella. Bp., 1926, Szent István Társulat. Ötödik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott foltos borítóval, kijáró lapokkal.