17201.
395. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Pauler Ákos: Bevezetés a filozófiába. Minerva-könyvtár. 100. sz. Bp.,én.,Danubia. Ötödik kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói sérült, javított papír védőborítóban.