10035. 395. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
18 000 HUF
0 HUF
Bráda Tibor (1941-): Fürdő után (női akt), 1999. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 46,5x29,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf