9 000 HUF
19
Kass János (1927-2010), 3 db rézkarc egy lapon: Furulyázó, Pár népviseletben és Páva. Színes rézkarc, papír, jelzett. Kass János autográf ajándékozási soraival 1980-ból: "Halbrohr Gabiéknak 1980 Kass János". Halbrohr Gábornak készített Kass ex librist is. Ritka, gyűjtői darab! 5×4 (x3) cm