7 500 HUF
19,89 EUR, 21,43 USD
Ladócsy László (1960-): Naplemente. Pasztell, papír. jelzett. Üvegezett fa keretben, üveg sarkaiban sérült és részben hiányos. 42,5x61 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.