10195. 395. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 400 HUF
0 HUF
Mike József (?-): Dálnok (Kovászna megye, Erdély). Monotípia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23,5x16,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf