10213. 395. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF
0 HUF
Németh Mátyás (1939-): Ház gémeskúttal. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív üvegezett fa keretben, 12,5x22 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf