10364.
395. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 800 HUF
12,73 EUR, 13,71 USD
Gomez jelzéssel: Ritmusban. Olaj, karton. Üvegezett fa keretben, 46,5x32 cm.