10539.
395. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 600 HUF
12,20 EUR, 13,14 USD
Jelzés nélkül: Muzsikus. Olaj, vászon, kartonra ragasztva. Sérült. 29,5x24 cm