10341.
395. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
23,87 EUR, 25,71 USD
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. elején működött festő alkotása: Csendélet gyümölcsökkel. Olaj, karton. Fa keretben. 22x37,5 cm