10467.
395. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,26 EUR, 14,29 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Balaton. Pasztell, papír. 22x31 cm. Kissé kopott üvegezett fa keretben.