10468.
395. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,57 EUR, 20,00 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Lovak a víz partján. Olaj, vászon. Fa keretben, 29,5×56,5 cm