10466.
395. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Utcarészlet (Tabán?). Rézkarc, papír. Kissé foltos. Lap széle sérült. 18x24 cm