Olvashatatlan monogrammal jelzett: Körhinta. Rézkarc, papír, jelzett a... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/395/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Olvashatatlan-monogrammal-jelzett-Korhinta-Rezkarc-papir-jelzett-a-karcon-Uvegezett-fa-kere~II2402393
2402393
10463
395
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Olvashatatlan monogrammal jelzett: Körhinta. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Üvegezett fa keretben. 11,5x15 cm
: pelikán_kristóf