10597.
395. Gelaufene Fernauktion
Stich
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Jelzés nélkül: Vízparti táj. Rézkarc, papír. Lap széle kissé foltos. Lap alján Gesellschaft für Vervielfältigungskunst, Wien szárazbélyegzővel. Sérült fa keretben. 18x26 cm