Juwelen Zahl der Lose: 257
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2401185
19144
395
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, zománcozott díszítéssel, jelzett, 2,5×2 cm, bruttó: 6,4 g 2401198
19145
395
Jewellery
Ezüst(Ag) hullámos karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 4,25 g
2401205
19146
395
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) félköríves fülbevalópár, apró kövekkel, jelzett, d: 1,3 cm, bruttó: 5,79 g 2401108
19147
395
4400
Jewellery
Ezüst (Ag) mini fogas, jelzett, kis kopással, nettó: 11,9 g
2398701
19148
395
24000
Jewellery
Nagy méretű ezüst (Ag) pudrié kivehető fém betéttel. Jelzett, bruttó (fémbetét nélkül): 171 g. d: 12 cm
2400370
19149
395
Jewellery
Arany (Au) 14K karikagyűrű m: 59, 1,78g 2401063
19150
395
Jewellery
Ezüst (Ag) hamutartó népi motívummal, jelzett, nettó: 21,8 g
2401078
19151
395
6500
Jewellery
Ezüst (Ag) nyaklánc lourdes-i Szűz Mária medállal, jelzett, h: 45 cm, nettó: 16,8 g 2395323
19152
395
Jewellery
Ezüst (Ag) karkötő, jelzett h: 19cm nettó: 10,8 g 2401151
19153
395
3200
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű gyönggyel és kristállyal, jelzett, méret: 58, bruttó: 4 g 2395324
19154
395
Jewellery
Ezüst (Ag) nyaklánc, jelzett h: 40cm nettó: 12 g 2401094
19155
395
Jewellery
Ezüst (Ag) ló medál, jelzett, nettó: 2,2 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF