Juwelen Zahl der Lose: 257
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2401083
19156
395
Jewellery
Ezüst (Ag) csengettyű, jelzett, nettó: 6,1 g 2401190
19157
395
3200
Jewellery
Ezüst (Ag) kinyitható madaras medál, jelzés nélkül, kissé kopottas, nettó: 6,2 g
2401203
19158
395
6500
Jewellery
2 db Ezüst (Ag) gyűrű apró kövekkel, jelzett, méret: 56, bruttó: 7,8 g
2401133
19159
395
Jewellery
Ezüst (Ag) karkötő, jelzett, h: 17,5 cm, nettó: 8,2 g 2401159
19160
395
Jewellery
Ezüst (Ag) elefánt medál, jelzett, nettó: 4 g 2401166
19161
395
Jewellery
Ezüst (Ag) orrszarvú medál, jelzett, nettó: 2,7 g 2401176
19162
395
Jewellery
Ezüst (Ag) Cupido angyalkás medál, jelzés nélkül, kissé kopott, nettó: 5,3 g
2400997
19163
395
6500
Jewellery
Ezüst (Ag) kard formájú levélbontó, Christofle jelzéssel, apró karcolásokkal, h: 16,5 cm, nettó: 20,6 g 2401209
19164
395
Jewellery
Ezüst (Ag) masnit formázó gyűrű apró kövekkel, jelzett, méret: 60, bruttó: 3,5 g
2401220
19165
395
4400
Jewellery
Ezüst (Ag) óralánc kis virágos csengővel, jelzés nélkül, h: 34 cm, nettó: 8,1 g 2401862
19166
395
Jewellery
Ezüst(Ag) karperec, jelzett, 6×5 cm, nettó: 24,01 g 2401232
19167
395
4800
Jewellery
Ezüst (Ag) csörgős kisgyermek karkötő, jelzés nélkül, h: 14,5 cm, nettó: 7,3 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF