11724. 395. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
2 400 HUF 6,37 EUR, 6,86 USD
0 HUF
2 db üveg bólés pohár, kopott aranyozású peremmel, kis karcolásokkal, d: 12 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert