Keramiken Zahl der Lose: 104
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2383398
11000
395
Art-ceramics
Antalfiné Szente Katalin: Menyasszony. Festett, mázas kerámia, jelzett, kopásokkal. m: 19 cm
2397996
11001
395
Art-ceramics
Baán jelzéssel: váza, mázas kerámia, kézzel festett, mázhibákkal, apró kopásnyomokkal, jelzett, m: 17 cm 2396497
11002
395
Art-ceramics
Balázs Balázs (1942)?: Nagy méretű padlóváza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett. d: 40 cm, m: 36 cm 2395838
11003
395
Art-ceramics
Bercsényi Miklós: Kavicsfej. Mázas kerámia. Jelzett. 22 cm 2403651
11004
395
Art-ceramics
Bod Éva (1924-2004): Lapos díszváza. Mázas kerámia. Jelzett, hajszálrepedéssel az alján. d: 22 cm, m: 13 cm. 2398906
11005
395
60000
Art-ceramics
Gádor István (1891-1984): Magyaros váza. Mázas kerámia, jelzett, javított, kopott, m: 25 cm 2380811
11006
395
14000
Art-ceramics
Gádor István (1891-1984): Szív alakú tálka táncoló párral, mázas kerámia zománc berakásokkal, jelzett, hibátlan, 10×10×1,5 cm
2380829
11007
395
14000
Art-ceramics
Gádor István (1891-1984): Madaras tálka, mázas kerámia, jelzett, apró mázhibákkal, m: 2 cm, d: 12 cm 2397638
11008
395
24000
Art-ceramics
Gorka Géza (1894-1971): Barna füles váza. Festett, mázas kerámia, jelzett (Nógrádverőce), hibátlan. m: 18 cm 2374001
11009
395
40000
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Zöld, narancs, fehér halas váza. festett mázas kerámia, jelzett, kis mázlepattanásokkal a száján. / Livia Gorka (1925-2011): Vase with fish. Hand painted ceramic with small faults on glaze m: 24,5 cm. 2402585
11010
395
Art-ceramics
Győrbíró Enikő (1932-1999): Pár. Mázas kerámia fali dísz, kézzel festett. Hibátlan. 31x13 cm 2402583
11011
395
Art-ceramics
Győrbíró Enikő (1932-1999): Koszorúslány. Apró lepattanásokkal. Festett kerámia, jelzett, apró lepattanásokkal, m:26 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF