Molnár Pál: A dicsőség pillanatai. Magyarország a hannoveri világkiállításon. Vadász György (1933- ) Kossuth és Ybl Miklós-díjas építész, a hannoveri világkiállítás magyar pavilonjának tervezője által dedikált példány. Bp., 2000, Mundus. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Kalo Jenő: A gyógyulás szelencéje. Az orvosi asztrológia kézikönyve. I. kötet. Bp., 2002, Édesvíz. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban, kissé kopott borítóval.
Vadas Mihály: Szomszédok. 20 Beszélgetés az alkotókkal. A könyv fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Bp., 1989, Mezőgazdasági Könyvkiadó. Kiadói kissé kopott papírkötésben.
A nőkkel való közlekedésről. Tanácsadó ifjak és mindazok számára, kik a nők kegyét megnyerni és megőrzi óhajtják. Egy sokat tapasztalt férfi irataiból összeszedte: Eberhard Ágoston. Magyarította: Murányvári. Pest, 1863, Kugler Adolf. Átkötött modern műbőr-kötés, az eredeti papírborítókat bekötötték, az átkötéskor körbevágták.
1937 Panoráma. A Nemzeti Újság ajándékkönyve. Szerk.: Tóth László. Bp., 1937, Panoráma. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón gyűrődéssel, kopásnyomokkal.