Én nem mondok le soha a reményről. Várnai Zseni versei az anyaszívről. DEDIKÁLT! Bp., 1940, Arany János Irodalmi és Műintézet. Kiadói papírkötés, kissé sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban + Várnai Zseni gépelt levele két új verseskönyvével kapcsolatban, saját kezű aláírásával.
Davori Relkovics Néda: Boldog Margit szigete. Árpádházi B. Margit születésének 700-ik évfordulója emlékére. Györgyfi György rajzaival. Bp.,(1941), Szent István-Társulat. Kiadói kissé kopott illusztrált félvászon-kötésben.
Tölgyesi Tamás: Ídő. Versek. Bp.,(1943), Anonymus, 46 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval. Megjelent 500 számozott példányban, de ez számozatlan példány. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Kátay A.: Üdvözletek és bókok könyve, vagyis utasitás az illemre és finom modorra, ... Bp., 1887, Robicsek Zsigmond, 156+4 p. Kiadói kopott egészvászon-kötésben, szakadt címlappal.
Szenes Béla: Kezdő Péter első könyve és más vidám írások. Bp., 1923, Légrády. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel, a kötéstáblákról a papír borítás belül részben levált.
Barta Lajos: Örvény. Színmű öt felvonásban. Történik egy vidéki városban. Bp., 1919, Pallas. Átkötött kopott egészvászon-kötés, "Bírálati Tiszteletpéldány" bélyegzéssel.