18063.
396. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
Homérosz Iliásza. Fordította Baksay Sándor. Bp., 1901, MTA. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötésben, kissé sérült gerinccel, előzéklapon kisebb hiánnyal.