18119.
396. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
10
Kátay A.: Üdvözletek és bókok könyve, vagyis utasitás az illemre és finom modorra, ... Bp., 1887, Robicsek Zsigmond, 156+4 p. Kiadói kopott egészvászon-kötésben, szakadt címlappal.