18084.
396. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Kozocsa Sándor: Kassai Vidor emlékezései. A művész születésének századik évfordulójára. Sajtó alá rendezte Kozocsa Sándor. Bp., én., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötésben.