18087.
396. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Magyar Könyvtár 2 kötete: Virágénekek és mulatónóták. XVII-XVIII. sz. Összeáll. és a jegyzeteket írta: Stoll Béla.; Középkori magyar írások. Összeáll.: Mezey László. Bp., 1956-1957 , Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.