18043.
396. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Márai Sándor: Eszter hagyatéka. Két kisregény. Bp., é.n., Révai. 223 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.