18120.
396. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Szenes Béla: Kezdő Péter első könyve és más vidám írások. Bp., 1923, Légrády. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel, a kötéstáblákról a papír borítás belül részben levált.