17609.
396. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Bp.,1936, Váncza és Társa. Tizennegyedik, háromszorosra bővített kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.