15136.
396. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 800 HUF
7,43 EUR, 8,00 USD
Barátosi Balogh Benedek: Séta a világ körül. Szerk.--. Bp.,(1907),Magyar Kereskedelmi Közlöny. Gazdagon illusztrálva, képekkel, térképpel. Javított gerincű illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.