15053.
396. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
Paul Brunton: India titkai. (A search in secret India.) Ford.: Baktay Ervin. Bp.,[1943], Rózsavölgyi. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.