Foto Zahl der Lose: 395
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2189055
12663
396
Photo
Balás István (1945- ): Ösvény, művészi fotóprint, jelzett a fotón, 25×15 cm
2189116
12664
396
Photo
Balás István (1945- ): Golflabda, művészi fotóprint, jelzett a fotón, 16×24,5 cm
1978996
12665
396
Photo
Balás István (1945- ): Út, művészi fotóprint, jelzett, 11x25 cm
2189145
12666
396
Photo
Balás István (1945- ): Farm, művészi fotóprint, jelzett a fotón, 25×10 cm
2404134
12667
396
Photo
cca 1989 Baric Imre fotóriporter feliratozott vintage fotója az Országház előtt rendezett ünnepségről, 16,3x24 cm 2404192
12668
396
Photo
cca 1975 Gombakalap alulnézetből, Botta Dénes (1921-2010) budapesti fotóművész hagyatékából pecséttel jelzett, feliratozott, vintage fotó, 18x24 cm 2404188
12669
396
Photo
cca 1976 Köménymag, Botta Dénes (1921-2010) budapesti fotóművész hagyatékából pecséttel jelzett, feliratozott, vintage fotó, 24x18 cm 2404265
12670
396
Photo
cca 1995 Dénes Hajnalka feliratozott vintage fotóművészeti alkotása, 12x16 cm 2405180
12671
396
Photo
1959 Domonkos Tibor: Galambpiacon. Nagy méretű művészfotó, blondel keretben. 28x36 cm
2405173
12672
396
Photo
1959 Domonkos Tibor: Bicikliverseny. Nagy méretű művészfotó, 28x36 cm
2403839
12673
396
Photo
Eifert János (1943- ): Vízesés, jelzés nélküli fotó, 30×50 cm
2403855
12674
396
Photo
Eifert János (1943- ): Gólya a Tiszánál, hátoldalán címkén jelzett és autográf felirattal ellátott fotó, 22,5×29,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF