10148. 396. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 600 HUF
0 HUF
Joseph Kádár (1936- ): Cím nélkül. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (5/20), üvegezett fa keretben. Lap széle kissé foltos. 9,5×5,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf