10298. 396. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
9 000 HUF
0 HUF
Szabados Jenő (1911-1942): Gyerekek az iskolapadban. Akvarell, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben, 22,5×19 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf