10300. 396. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
9 000 HUF
0 HUF
Szabó Tamás (1952-): Alak (cím nélkül). Rézkarc, gipsz, jelzett. Üvegezett fa keretben. 18,5x12 cm. Nagyon ritka, gipszbe nyomott rézkarc!
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf