40 000 HUF
106,10 EUR, 114,29 USD
Szüle Péter (1886-1944): "Az öregem" (Szüle Péter édesapjának portréja), 1922. Olaj, karton, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, üvegezett keretben, 50×36 cm.