Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2359648
10474
396
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Ntu jelzéssel: Színek kavalkádja. Olaj, vászon. Jelzett. 40×40 cm
2409741
10475
396
Nagy Gyula jelzéssel: Hegyvidéki táj vízeséssel. Olaj, vászon, dekoratív fa keretben, 50×60 cm 2409745
10476
396
Nagy Gyula jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon, dekoratív fa keretben, 50×60 cm 2411880
10477
396
Payer A 1942 (?) jelzéssel: Vízparti társaság. Olaj, karton, 34x44,5 cm
2410109
10478
396
Perlrott Csaba jelzéssel: Napraforgók. Olaj, vászon, kartonon. Üvegezett fa keretben. 38,5x43 cm 2381868
10479
396
26000
Péter Zoltán jelzéssel, Giovanni Baglione (1566-1643) után: Mária gyermekével, Sz. Erzsébettel és Keresztelő Sz. Jánossal. Tus, papír. Üvegezett, dekoratív fa keretben. 46x31 cm
2356806
10480
396
Pór jelzéssel: Táj. Olaj, papír. Paszpartuban. 9,5x22,5 cm
2358134
10481
396
Pór jelzéssel, 2 db mű: Női portrék. Ceruza, papír, lap szélén kisebb szakadásokkal, 30x31 és 48x24,5 cm
2345318
10482
396
Pölhőssy 1934 jelzéssel: Szerelmes pár. Kollázs (szövet, papír), kartonra ragasztva, 11,5x9,5 cm
2390124
10483
396
11000
2393783
10484
396
11000
Raffael V. jelzéssel: Éden. Vegyes technika, kollázs, papír. Plexiüvegezett keretben. 40x57,5 cm
2295800
10485
396
RR jelzéssel: Nagyvárosi naplemente. Olaj, vászon, 30×40 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF