Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2212506
10486
396
15000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Révész jelzéssel: Salamon Ernő erdélyi költő sógornőjének arcképe. Olaj. vászon, sérült. Díszes fa keretben, 65x50 cm
2411901
10487
396
Sándor Kató 1939 jelzéssel: Táj. Olaj, karton. Sérült. 35x24,5 cm
2390172
10488
396
Scheiber jelzéssel: Konflis. Vegyes technika, papír, sérült. 84,5x60 cm. 2359830
10489
396
Scheiber H jelzéssel: Vurstli. Ceruza, papír, 28×20,5 cm
2362554
10490
396
15000
Scheiber jelzéssel: Bárhölgy. Vegyes technika, farost, kisebb felületi sérülésekkel, 55,5×47 cm 2357561
10491
396
14000
Scheiber H jelzéssel: Hölgy. Vegyes technika, papír. Bal feslő sarkában javított. 65x57 cm 2394205
10492
396
Scheiber jelzéssel: A nagyváros fényei. Vegyes technika, karton. 71x50,5 cm 2406499
10493
396
15000
Schéner jelzéssel: Balatoni kikötő. Olaj, farost, 60x80 cm 2410101
10494
396
19000
Szabó Vladimir jelzéssel: Golgota. Olaj, farost. Fa keretben. 100x90 cm 2409467
10495
396
Szántó Piroska jelzéssel: Maci. Pasztell, papír. 34x24 cm
2409470
10496
396
Szántó Piroska jelzéssel: Hajzuhatag Pasztell, papír. 34x24 cm
2409461
10497
396
Szász E. jelzessel: Arcok Tus, papír, 30x21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF