Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2409439
10498
396
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Szász E. jelzéssel: Arc toll,. papír. 17x12 cm 2404898
10499
396
Szász jelzéssel: Női arcok. Vegyes technika, karton. 10x10,5 cm 2407026
10500
396
Szüle Péter jelzéssel: Hazafelé. Olaj, karton. Dekoratív fa keretben. 25x33 cm 2405811
10501
396
5500
Tamás jelzéssel: Kilátás a Budai Várból, olaj, karton, fa keretben, 26×20 cm 2411871
10502
396
Temleitner (?) jelzéssel: Vízparton. Olaj, falemez, 21x33,5 cm
2393773
10503
396
TM jelzéssel: Táj. Olaj, farost. Fa keretben. 50x60 cm
2411855
10504
396
Tóth E. jelzéssel: Csendélet. Pasztell, papír, 32x23 cm
2374612
10505
396
Vágó Nelly jelzéssel, 3 db mű: Jelmeztervek. Vegyes technika, papír, 28x21 és 29,5x21 cm közötti méretben. 2356867
10506
396
Vass E jelzéssel: Budai panoráma. Olaj, farost. 68x82 cm 2406408
10507
396
Vaszary jelzéssel: Csendélet. Olaj, papír. Dekoratív, kisé sérült üvegezett fa keretben. 32×43 cm 2410112
10508
396
Vaszary J jelzéssel: Táj. Olaj, karton. Fa keretben. 32,5x42,5 cm 2406439
10509
396
Vaszary jelzéssel: Vízpart. Akvarell, papír. 40×57 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF