Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2411863
10510
396
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Vermes Rezső jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, papír, lap tetején kisebb szakadással, 24x33 cm
2391216
10511
396
14000
Vida Á Paris jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon. Sérült dekoratív keretben. 45,5x34,5 cm 2362665
10512
396
Weith László jelzéssel: Leány fej. Akvarell, papír, fa keretben, 38×26,5 cm
2406856
10513
396
E. Weber (?) jelzéssel: Kecskegidák. Olaj, fa. Fa keretben. 13x18 cm 2413012
10514
396
W.G. 919 jelzéssel: Arc, linó nyomódúc, fa keretben, 20×20 cm
2404908
10515
396
Würtz jelzéssel: Zene. Monotípia, papír. Sérült. Hátoldalán ceruza rajz. 22x27,5 cm
2410778
10516
396
Zábróczky (?) jelzéssel: Faluvége. Olaj, karton. Dekoratív fa keretben. 48x63 cm 2374588
10517
396
Zemplényi v. Zemlényi jelzéssel, 4 db mű: Portrék. Vegyes technika, papír. 30x21 cm 2387145
10518
396
Ziffer Sándor jelzéssel: Virágok. Olaj, karton. Kissé sérült fa keretben, 24x30 cm 2375141
10519
396
5500
Ziffer Sándor jelzéssel: Olvasó férfi. Akvarell, papír. Lap szélén szakadásokkal. 60x43 cm
2405118
10520
396
Olvashatatlan jelzéssel: Zagyvatorok. Rézkarc, papír, Jelzett, 49x59 cm Feltekereve
2412998
10521
396
Almásy László (1926-): Fák . Rézkarc, papír, jelzett, számozott (76/295), 17×13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF