Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2406694
10522
396
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Deák Ébner Lajos Húsvéti körmenet c. képe után. Akvarell. papír, olvashatatlan jelzéssel. 15x10 cm
2294261
10523
396
Olvashatatlan jelzéssel: Karikatúra, tus-akvarell, papír, 15×11 cm
2411973
10524
396
Olvashatatlan jelzéssel: Lóvásár. Olaj, falemez. Kissé sérült. Kétoldalas mű, másik oldalán Naplemente. 14x22,5 cm 2409763
10525
396
Olvashatatlan jelzéssel: Nappali és éjjeli táj. Olaj, karton. 25,5x19,5 cm és 24,5x19,5 cm
2363371
10526
396
2368249
10527
396
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparton. Rézkarc, papír. 15x20,5 cm. 2413002
10528
396
Olvashatatlan jelzéssel: Női portré, olaj, farost, fa keretben, 17×12 cm 2413008
10529
396
Olvashatatlan jelzéssel: Főúr és leánya. akvarell, papír, üvegezett keretben, 23×17 cm
2137502
10530
396
Olvashatatlan jelzéssel: Hölgy gyümölcskosárral. Olaj, vászon. 60x45 cm
2101773
10531
396
Olvashatatlan jelzéssel: Szökőkút. Olaj, karton, üvegezett keretben, 45×60 cm
2199829
10532
396
15000
2374303
10533
396
Olvashatatlan jelzéssel: Havas vízparti táj. Olaj, karton. Kissé sérült fa keretben. 33x24,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF