Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2390746
10534
396
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Erdei táj. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben. 59x76 cm
2338589
10535
396
Olvashatatlan jelzéssel: Táj. Litográfia, papír. Számozott (139/150). Üvegezett fa keretben, 9,5×14,5 cm
2245944
10536
396
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, karton. Díszes fa keretben. 58x41 cm
2411640
10537
396
Olvashatatlan jelzéssel: Ember, betegségek és elektronika kapcsolatai. Rézkarc, papír, 30x40 cm 2411652
10538
396
Olvashatatlan jelzéssel: Ház a fák között. 1925 körül. Olaj, karton. 53x36 cm
2405913
10539
396
Olvashatatlan jelzéssel: Rajzoló nő. Ceruza, papír. Üvegezett fa keretben. 30×42 cm
2358887
10540
396
Olvashatatlan jelzéssel: Őzike a vízparton. Olaj, karton. Üvegezett keretben. 37,5x73 cm
2374401
10541
396
14000
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparton. Olaj, falemez. Kissé sérült. 44x60 cm
2393748
10542
396
Olvashatatlan jelzéssel: Vörös kép. Olaj, papír. 54x84 cm
2393750
10543
396
Olvashatatlan jelzéssel: Örvény. Olaj, papír. 57x87 cm
2387095
10544
396
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően XX. sz. német v. osztrák grafikus munkája: Fachwerk ház a folyóparton. Rézkarc, papír. Lap teteje foltos. Sérült üvegezett keretben. 19,5x14,5 cm
2356862
10545
396
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció. Olaj, papír. 37x59 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF