Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2356863
10546
396
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Tobzódás. Olaj, papír. 37x59 cm
2358880
10547
396
Olvashatatlan jelzéssel: Alakok. Akvarell, kréta, farost, 45x47 cm
2411688
10548
396
Olvashatatlan jelzéssel: Őszi erdő. Olaj, papír, törésnyomokkal, 24,5x33 cm 2411565
10549
396
Olvashatatlan jelzéssel: Shakespeare illusztráció . Színes rézkarc, papír, számozott (50/6), 15×14 cm
2410927
10550
396
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti táj (Zala...). Akvarell, papír. 34×49 cm. Üvegezett fa keretben.
2410362
10551
396
Olvashatatlan jelzéssel: Dimbes-dombos táj. Olaj, vászon. Kissé sérült fa keretben. 46x60 cm
2410367
10552
396
Olvashatatlan jelzéssel: Kirándulók. Olaj, vászon. Kissé sérült fa keretben. 55,5x69 cm
2410202
10553
396
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. Régi üvegezett fa keretben. 50×35 cm
2406341
10554
396
Olvashatatlan jelzéssel: Kereszttel. Színezett litográfia, papír. Lap alja kissé foltos. 22x20 cm
2233074
10555
396
Olvashatatlan jelzéssel. Faluvége. Olaj, farost, szélein kissé sérült, fa keretben, 60x92 cm 2206645
10556
396
Olvashatatlan jelzéssel: Téli táj vadakkal. Olaj, vászon, 50x60 cm
2295799
10557
396
Olvashatatlan jelzéssel: Holdfényben. Olaj, vászon, fa keretben, 48×70 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF