Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2314563
10558
396
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Távolban a lila hegyek. Pasztell, papír. Üvegezett dekoratív keretben, 48,5×34,5 cm
2314517
10559
396
4600
Olvashatatlan jelzéssel: Konstruktivista kompozíció. Szén, papír, üvegezett fa keretben. 40,5×28 cm
2314370
10560
396
Olvashatatlan jelzéssel: Rózsaszín akt. Olaj, farost. 70×50 cm
2314236
10561
396
Olvashatatlan jelzéssel: Utcarészlet. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 38x27 cm
2327580
10562
396
14000
Olvashatatlan jelzéssel: Színes táj alakokkal. Olaj, karton. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 50x69 cm
2410982
10563
396
Ismeretlen cirill betűs jelzéssel: Tengerparti hullámok. Olaj, karton, üvegezett fa keretben. 29×40 cm
2410969
10564
396
Ismeretlen cirill betűs jelzéssel: Hölgy a tájban. Vegyes technika, papír, üvegezett fa keretben. 24×16,5 cm
2410881
10565
396
Azonosítatlan jelzéssel: Tornászó férfi akt. Rézkarc, papír, jelzett, sorszámozott. 11x14 cm
2409870
10566
396
Jelzés nélkül: Tájkép. Olaj, karton. Kissé sérült fa keretben, 23x14 cm 2411492
10567
396
Jelzés nélkül: Pipacsmező faluszélen, olaj, farost, 5×6,5 cm 2408644
10568
396
Jelzés nélkül: Armentieres, városháza. Rézkarc, papír, lap tetején kissé foltos. Üvegezett, sérült fa keretben. 11×8 cm
2411890
10569
396
Jelzés nélkül: Csónakázás naplementekor. Olaj, vászon, kartonon. 21x30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF