Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1570948
10582
396
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Fiktív címer. Akvarell-tus, papír, 29×21 cm
2411961
10583
396
Jelzés nélkül: Napraforgós csendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben 41x28 cm
2409861
10584
396
3200
Jelzés nélkül: Csendélet. Olaj, karton. Fa keretben, 26x22,5 cm 2404357
10585
396
Jelzés nélkül: Jelenet. Linó, papír, paszpartuban, 14×26 cm
2406017
10586
396
Jelzés nélkül: Falusi utca híddal. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 29,5x46 cm
2406023
10587
396
Jelzés nélkül: Utcarészlet templomtoronnyal (Gönc), 1961. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben (paszpartu által félig takart felirattal). 46x29,5 cm
2405902
10588
396
Jelzés nélkül: Csónakázók. Rézkarc, papír. Üvegezett fa keretben. 23x18 cm
2409761
10589
396
Jelzés nélkül: Egyenruhás férfi portréja. Olaj, vászon, restaurált, 78×60 cm
2409220
10590
396
Jelzés nélkül: Menyecske. Olaj, karton, 46x22,5 cm
2409318
10591
396
Jelzés nélkül: Erdei tó. Olaj, karton, sérült, 28x36 cm 2409373
10592
396
Jelzés nélkül: Táj. Pasztell, papír. Lap alja sérült. 32×43 cm
2411836
10593
396
Jelzés nélkül: Csendélet rózsákkal. Olaj, karton, 49×34,5, cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF