Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2411845
10594
396
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Pipázó alak. Olaj, vászon, kartonra kasírozva, 47x31 cm
2411894
10595
396
Jelzés nélkül: Tanya. Olaj, karton. Sérült. 23,5x31,5 cm
2411920
10596
396
Jelzés nélkül: Libapásztorlány. Olaj, karton. Kétoldalas mű, hátoldalán Alak tájban. 30x35,5 cm
2411932
10597
396
Jelzés nélkül: Naplemente gólyával. Olaj, vászon, kissé sérült. 30x40 cm
2411072
10598
396
Jelzés nélkül: Fák. Festett bőrkép. Fa keretben. 34x49 cm
2410941
10599
396
Jelzés nélkül: Ladik a vízen. Olaj, karton, 36×49 cm. Dekoratív, sérült fa keretben.
2410607
10600
396
Jelzsé nélkül: napfényes mediterrán vízpart. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 38×28 cm 2410525
10601
396
4800
Jelzés nélkül: Sétálók. Olaj, falemez. Fa keretben, 19,5x25 cm 2410375
10602
396
14000
Jelzés nélkül: A fantázia öröme. Olaj, farost. Sérült. 150x91,5 cm 2410176
10603
396
Jelzés nélkül: Tengerpart vitorlásokkal. Olaj, karton. Sérült. Fa keretben. 34,5x44,5 cm 2410172
10604
396
6500
Jelzés nélkül: Hazafelé. Akvarell, papír. Lapon apró foltokkal. Üvegezett fa keretben. 37x25 cm
2404108
10605
396
Jelzés nélkül, Mészöly Géza (1844-1887) festménye után: Balatoni halásztanya (kétoldalas festmény, hátoldalán két hölgy portréja). Olaj, vászon. Sérült. Fa keretben. 53x72,5 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF