Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 250
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2286305
10606
396
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Motorcsónakház. Ceruza, papír, jobb felső sarkában apró sérüléssel. 30x21 cm
2211846
10607
396
Jelzés nélkül: A vöröshajú lány. Olaj, vászon, fa keretben, 60×60 cm 2286270
10608
396
Jelzés nélkül: Lasztonyai utca (Zala megye). Filctoll, papír. Lapméret: 21,5x30 cm
2314374
10609
396
Jelzés nélkül: Vitorlások a pálmafák alatt. Olaj, vászon. 50×60 cm
2314393
10610
396
Jelzés nélkül: Virágok. Olaj, vászon. 70x50 cm
2314400
10611
396
4600
Jelzés nélkül: Virágcsendélet. Olaj, vászon. 50x40 cm
2314410
10612
396
Jelzés nélkül: Tengerpart. Olaj, vászon. 50x60 cm
2329553
10613
396
Jelzés nélkül: Alkonyat a tóparton. Olaj, vászon. kis sérüléssel 40×50 cm
2403826
10614
396
Jelzés nélkül: Tanya. Olaj, farost. Dekoratív, sérült fa keretben, 40x70 cm
2409360
10615
396
Jelzés nélkül: Csendélet. Olaj, papír. Kissé foltos. 30,5×41 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF