Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2358044
10414
396
3200
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Domanovszky jelzéssel: Női arckép. Ceruza, papír, lap szélén apró szakadásokkal 29,5x21 cm
2409951
10415
396
Egry József jelzéssel: Vízparti táj. Pasztell, papír. Üvegezett fa keretben. 35x50 cm 2406429
10416
396
Egry József jelzéssel: Vízpart. Pasztell, karton. Lap széle kissé sérült. 35×50 cm 2380055
10417
396
Erdődy Viktor 27 jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon. Kissé sérült keretben. 25,5x35 cm
2392535
10418
396
Flóra jelzéssel: Pánik. C-Print. Jelzett a nyomaton. Üvegezett keretben. 9x11 cm 2374422
10419
396
Fried jelzéssel, 2 db mű: Portré tanulmányok. Ceruza, papír. Lapszéli sérülésekkel. 29,5x21 cm
2405922
10420
396
Futasfalvi M. Piroska jelzéssel: Merengő. Olaj, farost. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 79x69,5 cm 2404296
10421
396
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Félakt, fametszet, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 20×14 cm 2411815
10422
396
Gara jelzéssel (Gara Arnold?): Mosolygós. Olaj, vászon, 50×35 cm
2411965
10423
396
Gál jelzéssel: Tihanyi tály. Pasztell, akvarell, papír. Jelzett. üvegezett keretben. 35x32 cm
2357541
10424
396
Gedő jelzéssel: Velencei részlet. Olaj, farost. Fa keretben. 59,5x78 cm 2410793
10425
396
14000
Girotti (?) jelzéssel: Hegyvidéki havas táj. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben. 48x69 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF