Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2407093
10426
396
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Gizinger vagy Gisinger jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült régi keretben. 20x16 cm
2367658
10427
396
Grosmick jelzéssel: Tengerpart. Akvarell, papír. 17x24 cm 2357543
10428
396
4600
Gruber B jelzéssel: Ház. Akvarell, papír. Fa keretben. 29,5x43,5 cm
2409457
10429
396
Gulácsy jelzéssel: Tánc. Olaj, farost. 40x30 cm 2390320
10430
396
Gyenes jelzéssel: Téli táj. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 7x16,5 cm. 2409452
10431
396
Háry Gy. jelzéssel: Halászbástya. Pasztell, papír. Jelzett. keretben. 25x32 cm
2286223
10432
396
24000
Hincz Gy jelzéssel: Női akt. Pasztell, papír. 67,5×48 cm
2207503
10433
396
H. Czékmány jelzéssel: Magányos lovas. Olaj, vászon, farostra kasírozva, hátolfalán címkén jelzett és feliratozott, 39,5×31 cm
2390481
10434
396
Hornyánszky Gyula jelzéssel: 3 db grafika, rézkarc (2db), ceruza, papír papíron, kettőn pecséttel, 7x10 cm és 20,5x13 cm közötti méretben
2406877
10435
396
Ilnitzky jelzéssel: Horgász. Olaj, karton. Bal szélén kissé sérült. 24,5x34,5 cm
2406871
10436
396
Ilnitzky jelzéssel: Virágot szedő lány. Olaj, karton. Széleinél kissé sérült. 24,5x34,5 cm
2409213
10437
396
I. S. Triesker jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton, kissé sérült, 33x42 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF