Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2404913
10450
396
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Koszta jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, vászon. Sérült. Sérült fa keretben. 26x39 cm 2405475
10451
396
4600
Kukovetz Nana jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, karton. Dekoratív üvegezett fa keretben, 20×13 cm 2394188
10452
396
4400
Lakner jelzéssel, 3 db mű: Kompozíciók sárgában. Kollázs, papír. Lap alja sérült. 30x70 cm
2410808
10453
396
9500
Lizut (?) W jelzéssel: Kisváros tere. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben. 53x65,5 cm
2404927
10454
396
Márffy Ödön jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. Sérült fa keretben. 56x59 cm
2406416
10455
396
Márffy Ödön jelzéssel: Napraforgók. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 30,5×25,5 cm 2411833
10456
396
Margit 1915 jelzéssel: Csendélet. Olaj, üveg, 27×39,5, cm
2410222
10457
396
Marossy L. jelzéssel: Torockói (Erdély) szék és vetett ágy, 2 db grafika. Ceruza, hártyapapír, 29×37 cm
2411968
10458
396
Matus (?) Margit jelzéssel: Legény a vízparton. Olaj, papír, kartonra kasírozva, sérült. 39,5x31 cm
2390164
10459
396
Mazzag jelzéssel: Örvény. Vegyes technika, karton. 40,5x69,5 cm. 2390166
10460
396
Mazzag jelzéssel: Küzdelem. Vegyes technika, karton, sérült. 42x69,5 cm. 2406415
10461
396
Mednyánszky jelzéssel: Távolban a tanya. Ceruza, papír. Kissé foltos. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fa keretben. 37,5×37 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF